Pandipakendi Automatiseeritud Käitlussüsteem

Autopesulate tarvikud ja rahakäitlusseadmed

 

Meie tootevalikusse kuuluvad lisaks taaratagastussüsteemidele ka autopesulate seadmed ja tarvikud ning rahakäitlusseadmed. Iseteenindusega autopesulas saab klient oma raha eest võimaluse oma autot pesta, kasutada tolmuimejat, osta automaadist klaasipuhastusvedelikku vms. Rahakäitlusseadmed võimaldavad automaatide kasutamiseks vajalikke münte vahetada ning maksmisel kogunenud münte efektiivselt kokku lugeda ja käidelda.

Masinate töökindluse ja häireteta töö tagamiseks kasutame ainult maailma juhtivate ettevõtete tooteid.

Itaalia ettevõte MTM Hydro on turul olnud juba 30 aastat ning pakub laias valikus kvaliteetseid kõrgsurve pesusüsteemide tarvikuid ja komponente. MTM Hydro tooteid eksporditakse Itaaliast otse kõigisse maailmajagudesse.

Comestero on maailma juhtiv rahakäitlusseadmete ja iseteenindussüsteemide pakkuja. Comesterogroup asutati 1970. aastatel Itaalias, laienes kiiresti Prantsusmaale ja Poola ning avas esinduse Argentiinas. 2014. aastast on Comestero omanikuks SuzoHapp. Grupi laia tootevalikusse kuuluvad valeraha detektorid, sularahata maksesüsteemid, müntide ja paberraha vahetuse automaadid, autopesulate käivitussüsteemid, sularahaautomaadid ning müntide ja paberraha lugemise automaadid.

 
 
  • 1-trautwein-sb-technik-oben
  • 2-mtm_hydro
  • 3-suzohapp
  • M-Tech-logo-300-dpi
Lietuvos