Pandipakendi Automatiseeritud Käitlussüsteem

Kinnisvara korrashoid

Lisaks pandipakendite kogumisseadmete, autopesulate tarvikute ja rahakäitlusseadmetega varustamisele võtame soovi korral enda peale ka Teie kinnisvara korrashoiu.

Vastavalt kokkuleppele teeme vajalikke heakorratöid Teie krundil ja hoones. Hoiame taararuumi ja selle ümbruse puhtana. Tagame Teie väliterritooriumi korra ja puhtuse ning hea väljanägemise. Puhastame territooriumi lahtisest prahist, niidame muru, riisume lehed, pügame hekke. Hoiame Teie parklad ja teed talviti lumest ja suviti tolmust puhtad. Teeme lume- ja libedusetõrjet, puhastame lumest prügikonteinerite ümbruse, vajadusel tagame lume äraveo.

Teostame Teie kinnisvaraobjektil jooskvaid ja avariiremonte, et kõrvaldada objekti normaalse kulumise tagajärjed või likvideerida erinevatel põhjustel ilmnenud avariide tagajärgi. Vajadusel korraldame kahjurite ja näriliste tõrje.

Tagame krundi rajatiste tehnohoolduse ja korrashoiu regulaarsete ja erakorraliste ülevaatustega. Kontrollime regulaarselt pinnavee äravoolu toimumist, pinnakatete ning teeäärte ja teekatete seisundit, pindade ülevärvimise või muu pinnatöötluse vajadust.

Kinnisvara korrashoiu teenuse tulemusel korrashoitav vara säilitab oma kasutatavuse ning vastab kavandatud otstarbe täitmiseks esitatud tingimustele.

 
 
  • 1-trautwein-sb-technik-oben
  • 2-mtm_hydro
  • 3-suzohapp
  • M-Tech-logo-300-dpi
Lietuvos