Pandipakendi Automatiseeritud Käitlussüsteem
Pandipakendi Automatiseeritud Käitlussüsteem

 

pandipak camera

P.A.K. on asutatud 2006. aastal eesmärgiga viia tagatisrahaga kaetud joogipakendite – klaaspudelite, plastpudelite ja metallpurkide – kogumise, arvestamise ja töötlemise automaatide üle-eestiline võrgustik ühtsesse logistilisse süsteemi.

Täna müüme, rendime, hooldame ja remondime erinevaid masinaid ja seadmeid: taaraautomaate, presse ja purusteid, iseteenindusega autopesulate seadmeid ja tarvikuid ning rahakäitlusseadmeid. Soovi korral varustame ka tarvikute ja materjalidega.

Soovijatele pakume ka taarapunktide täismahus opereerimise teenust, mille raames haldame joogipakendite vastuvõtupunkte ning aitame pakendite tagastamisega seotud probleemide lahendamisel. Hoolitseme pandipakendite kogumisseadmete korrasoleku eest üle 100 asukohas Eestis ning aastast 2016 pakume taarapunktide opereerimise teenust ka Leedus. Varustame masinatega Eesti Pandipakendi süsteemis olevaid joogitaara kokkuostupunkte.  

Iga pakendite vastuvõtupunkti jaoks töötame välja just sellesse kohta sobiva kasutajasõbraliku ja tehnoloogiliselt tipptasemel lahenduse sõltuvalt kauplemiskoha tehnilistest ja kaubanduslikest võimalustest ning vajadustest. Meie klientide hulgas on Maxima, Rimi, ETK Jõgeva Majandusühistu, Tallinna Kaubamaja, OG Elektra jt.

Soovi korral haldame ka Teie kinnisvara, sealhulgas hoiame taararuumi ja selle ümbruse puhtana, tagame teie väliterritooriumi korra ja puhtuse ning hea väljanägemise. Vastavalt kokkuleppele hoolitseme kinnisvara igapäevase korrashoiu, heakorratööde, välikoristuse, niitmise, lumekoristuse, haljastuse jm eest. Kinnisvara korrashoiu teenuse tulemusel säilitab korrashoitav vara oma kasutatavuse ning vastab kavandatud otstarbe täitmiseks esitatud tingimustele.

Tooted Teenused

 

 
 
  • 1-trautwein-sb-technik-oben
  • 2-mtm_hydro
  • 3-suzohapp
  • M-Tech-logo-300-dpi
Lietuvos